Yazılım

Fikirden Projeye, Yazılım Çözümleri

Hayalinizdeki projeniz veya iş fikirleriniz için öncelikle sizi dinliyoruz. Projenin olur ve geliştirilebilir kısımlarını konuşuyoruz. İş akışını, süresini, sürecini ve diğer tüm detayları planlıyoruz.

Proje sürecinin her adımında sizi haberder ediyor, her durak noktasında rapor sunuyoruz. Test ve bakım süreçleri adına tüm önlemleri titizlikle alıyoruz.

Teslim ettiğimiz her projeye 1 yıl teknik destek veriyoruz.

B2b Web Uygulama

Bayi Ağınızı Genişletin

B2b web uygulamaları geliştirme hizmetimizle orta ve büyük ölçekli işletmelerin e-ticaret, saha satış, toptan satış vb. iş stratejilerine uygun çözümler tasarlıyoruz.

CMS Hizmeti

Ürünlerinizi Global Pazar Yerlerine Taşıyın

Web geliştirici ve SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz açık kaynak kodlu CMS sistemlerinden en iyi ve ekonomik faydalanacağınızı iyi biliyor. İster özel bir içerik yönetim sistemi, ister WordPress gibi bir CMS platformu olsun, tam olarak ihtiyacınız olanı, zamanında programlayabiliriz.

e-Ticaret Yazılım Hizmeti

İşimiz Tecrübemiz

E-ticaret web sitesi diğer sitelerden farklıdır. Bir e-ticaret çözümü ile dikkate alınması gereken bir çok değişken vardır, deneyimli ekibimizle e-ticarete başlamanızı, mağazanıza nitelikli trafik çekmenizi sağlıyoruz.

IOS ve Playstore Uygulama Geliştirme

Müşteri İlişkilerini Sıkı Tutun

E-ticaret sitelerinin bir müşteriye ürün sattıktan sonra onu sadakat sistemine dahil etmesi, dönemsel kampanyalarını duyurması gibi bir çok etkinlik telefonlarına bildirim yollaması ile mümkündür. Mobil uygulamanızı geleceğin teknolojileriyle tasarlayabiliriz.

Kurumsal Intranet Geliştirme

Özeliniz Olsun

Şirketiniz için özel bir intranet çözümü ya da intranet yazılımınız için geliştirici arıyorsanız kurumsal intranet geliştirme hizmetimiz size göre.  E-ticaret, takvim, forumlar, anketler, bültenler gibi entegre özellikler ekleyebilir, kaldırabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Yazılım

Güncel ve Orjinal Olun

Kurumsal web sitesi geliştirme iş dünyasının önemli bir parçasıdır ve orijinal, özgün, güncel web sitesi küçük işletmelerden, çok uluslu şirketere kadar her türlü şirketin başarısının kritik parçası haline gelmiştir. Kurumsal web sitesi yazılımı DijitalKA tecrübesine güvenin.

Web Site Güvenliği Analizi

Web Site Güvenlik Taraması ve Denetim

Çevrimiçi varlığınızı oluşturmak, müşterilerinizi korumak ve işinizi büyütmek istiyorsanız, online mağazanızın güvenliğinden emin olmalısınız. DijitalKa teslim ettiği her web projesinde güvenlik taraması ve denetimi raporunu hazırlar.

Web Site Bakım Hizmeti

Düzenli ve Güncel Kalın

CMS web sitesi bakım güvenliği, düzenli güncellemeler, teknik destek, wordpress bakım gibi ana başlıklarda sıralayabileceğimiz bakım hizmeti metin, fotoğraf, sayfalar, ürün yüklemeleri gibi detaylandırılabilir.

Web Yazılım Hizmeti

PHP, MYSQ, ASP, PYTHON, SQL VS...

Deneyimli web geliştirme ekibimiz güncel yazılım teknolojilerinde teknik uzmanlığa sahiptir. Yazılım gelişiminin her aşamasında düzenli bilgiler ile müşterimiz adına en iyi sonuçlar almak için çalışırız. Html, php, java, javascript, python, ruby ve diğer güncel programlama dilleriyle özel olarak yazarız.

Projeniz Hakkında Görüşmek İçin
Şimdi Bizi Arayın

0850 480 44 52
PAZARTESİ-CUMARTESİ (09:00-18:00)

Bize Yazın

Sizi ArayalımEvet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.