E-Ticaret

Hızlı, Ergonomik ve Özel Tasarım

E-ticarette, yalnızca doğru araç ve stratejilerle kurgulanır, dijital pazarlama araçları profesyonel kullanılırsa başarılı olunur.

Yapacağınız hazırlık sürecinin, yalnızca kredi kartıyla ödeme alabileceğiniz bir eticaret web sitesinden ibaret olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz!


E-Ticarete Bugün Başlayın.

e-Pazaryeri Danışmanlık

PAZARYERLERİNDE HAKİMİYET KURUN

E-pazaryerleri artık bir alışveriş merkezi haline geldi, fiziksel bir avm de popüler bir noktada olmak nasıl satışlarınızı yükseltirse, dijitalde de görünür olmak böyledir. Seo, PPC, Ürün Optimizasyonu, Mağaza Danışmanlığı ve İçerik Danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanın

e-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti

E-TİCARET SATIŞLARINIZI ARTTIRIN.

Satış, gelir ve pazar hakimiyetinizi arttıran reklam satış maliyetinizi azaltan, özel veri odaklı hizmet sunuyoruz. Anahtar kelime araştırması, kampanya yönetimi, rekabet analizi, abone ol, kupon ve tanıtım yönetimi ve özel ppc stratejileri ile satışlarınızı arttırıyoruz.

e-Ticaret SEO Hİzmeti

ORGANİK SATIŞLAR TESADÜFEN GELMEZ!

E-ticaret seo hizmetimiz genel olarak, anahtar kelime araştırması, sitenize uygulanması, ürün sayfalarının optimizasyonu, navigasyon optimizasyonu ve içerik oluşturma başlıklarından oluşur.

e-Ticaret Web Uygulama Geliştirme

EN İYİ DÖNÜŞÜMLER İÇİN WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

Güçlü internet pazarlaması stratejimizi iyi bir tasarımla birleştirilmiş e-ticaret web uygulamasıyla destekliyoruz. Kullanımı kolay, güçlü ve ölçeklendirilebilir e-ticaret web uygulaması geliştiriyoruz.

e-Ticaret Yeniden Hedefleme Reklam Hizmeti

YENİDEN HEDEFLEMEYİ PLANLAYIN

Ziyaretçilerin %96’sı alışveriş yapmadan bir web sitesinden ayrıldığını biliyor muydunuz? Yeniden hedefleme ile potansiyel müşterilerinizin izini kaybetmeyin. Reklamlarınızdan maksimum verim almak için e-ticaret yeniden hedefleme reklam hizmetimizden faydalanın.

CMS Yazılım Hizmeti

GÜVENİLİR CMS PLATFORMU

Web geliştirici ve SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz açık kaynak kodlu CMS sistemlerinden en iyi ve ekonomik faydalanacağınızı iyi biliyor. İster özel bir içerik yönetim sistemi, ister WordPress gibi bir CMS platformu olsun, tam olarak ihtiyacınız olanı, zamanında programlayabiliriz. 

Related Marketing Cloud

PAZARLAMA OTOMASYONU İLE TANIŞIN

Related Marketing ile e-posta pazarlama, mobil pazarlama, ürün öneri motoru, web kişiselleştirme, müşteri yol haritası otomasyonlarını kurabilir, performans pazarlama ile hedef kitlenizi büyütebiliriz.

Wordpress / Woocommerce Hizmeti

INTERNETTİN YAKLAŞIK %50'Sİ

WordPress ile işletmenizin kurumsal tanıtım sayfasını tasarlabilir, woocommerce ile e-ticaret mağazanızı kurabilir, blog, portföy, üyelik sistemi gibi diğer ihtiyaçlarınız için stabil, şık ve hızlı sistemler kurabiliriz.

KVKK Uyum Süreci

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU VE E-TİCARET

Kişisel verilerin korunması kanunu ve ilgili mevzuatlarınıa uygun bir şekilde firmalarınızın optimizasyonunu sağlıyoruz. Uzman hukukçularımız ve teknik birimlerimiz sayesinde KVKK uyum sürecini hem hukuki hem de yazılımsal anlamda hukuka ve etiğe en uygun şekilde yönetiyoruz.

Projeniz Hakkında Görüşmek İçin
Şimdi Bizi Arayın

0850 480 44 52
PAZARTESİ-CUMARTESİ (09:00-18:00)

Bize Yazın

Sizi ArayalımEvet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.