Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi markanıza güvenilirlik katar.

Facebook İçerik Üretimi

FAYDALI FACEBOOK İÇERİKLERİ

Müşteri etkileşimi ile geri bildirim kazanacağınız, itibar yönetimi ile yeni kitlelere ulaşacağınız, markalaşma sürecinizi hızlandırır yeni kitlelere ulaşabilirsiniz.

İnstagram Reklam Hizmeti

REKLAM HEDEFLERİNİZE DOĞRU ULAŞIN

Şirketiniz için ideal Instagram kampanyasını oluşturuyoruz. Farkındalık, dikkat, trafik, video görüntüleme, dönüşüm başlıklarında maksimum verim alın.

Pinterest Reklam Hizmeti

250 MİLYONDAN FAZLA İNSAN

İşletmenizin kullanabileceği sosyal medya sitelerinden Pinterest’i belki de en sona bırakmış olabilirsiniz fakat Pinterest’in %80’den fazlasının kadın kullanıcı olduğu düşünüldüğünde işletmeniz için benzersiz bir pazar olabilir. Pinterest reklam hizmetimiz için bize ulaşın.

Sosyal Medya Reklam Hizmeti

SOSYAL MEDYAYA ÖZEL PLANLAR

İşletmeniz için en önemli kitleye ulaşır, site ziyaretçilerine yeniden pazarlama fırsatı sunar, hedef pazardaki en değerli kullanıcılara marka bilinilirliği oluşturur, performans ve hedeflerinize ulaşmak için oluşturulmuş sosyal medya reklam hizmetimizle işinizi güçlendiririz.

Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

GERÇEK, SOMUT SONUÇLAR

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile orijinal sosyal medya gönderilerine, özel görüntülere, kapak ve profil tasarımına, marka itibar analizine, derinlemesine rakip analizine, veriye dayalı sosyal stratejiye, şeffaf aylık raporlara, gelişmiş pazarlama teknolojilerine ve daha fazlasına bizimle başlamış olursunuz.

Twitter Reklam Hizmeti

İDEAL KİTLENİZİ HEDEFLEYİN

Twitter reklam hizmetimizle markanızın farkındalığını ,müşterilerinizle olan etkileşim düzeyini, web sitenize nitelikli trafiği, uygulama yüklemelerinizi arttırın

Youtube Reklam Hizmeti

EN ÇOK VİDEO DİKKAT ÇEKER

Youtube’ın aktif büyük bir kullanıcı tabanı var. İnsanlar Youtube’a genelde eğlenceli içerik izlemek, bir şeyi nasıl yapacağını öğrenmek, ürün ve hizmet satın almak ve seyahat etmek için girerler. İşte insanların bu davranışlarından yola çıkarak en doğru reklam politikanızı planlıyoruz.

Facebook Reklam Hizmeti

MARKA BİLİNİRLİLİĞİNİZİ ARTTIRIN

Facebook reklam hizmetimizle, işletmenizi pazarlamak için zaman kazanın, kampanyaları ölçme, ölçeklendirme, konusunda netlik bulun. Rakiplerle rekabet edin. Reklam tıklamalarını, harcamalarını ve dönüşümlerini optimize edin.

Linkedin Reklam Hizmeti

B2B AĞINIZI GENİŞLETİN

Potansiyel müşteri ağınızı profesyonel ilgi alanlarına göre hedefleyerek farkındalığı arttırın. Linkedin reklam hizmetimizden faydalanın şirket bilgilerine göre mesleğine göre ideal hedef kitlenize ulaşın.

Sosyal Medya Tasarım Hizmeti

MARKANIZI ÖNE ÇIKARAN SOSYAL MEDYA TASARIMI

İyi sosyal medya pazarlaması, yüksek kaliteli içerik ve tutarlı markalaşma ile ilgilidir. Sosyal medya tasarım hizmetimizle kurumsal ve profesyonel olun.

VKontake (VK) Reklam Hizmeti

YURTDIŞINDA FARKLI REKLAM VERİN

En çok kullanılan ülkeler sıralamasında; Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Azerbaycan, ABD, Hindistan, Almanya, Özbekistan olan VK, Türkiye’de de aktif kullanılan bir müzik platformudur.

Youtube Pazarlama Hizmeti

PARMAKLARINIZIN UCUNDA BİR ÇOK FARKLI SEÇENEK VAR

Youtube’u pazarlama için kullanmalısınız. Çünkü 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı var, 18-34 ila 18-49 yaş aralığını hedeflersiniz, izleyici sayısı her yıl %40 artıyor… Youtube pazarlama hizmeti için bize ulaşın.

Projeniz Hakkında Görüşmek İçin
Şimdi Bizi Arayın

0850 480 44 52
PAZARTESİ-CUMARTESİ (09:00-18:00)

Bize Yazın

Sizi ArayalımEvet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.