E-İhracat

Mikro İhracata başlarken DijitalKA Tecrübesine Güvenin.

Yeni normalde ihracat nasıl yapılır?

e-Ticaretin ve dijitalleşmenin en önde yer aldığı bu dönemde “YENİ NORMAL” ile artık ihracatçılar da mallarını ve hizmetlerini bu kanallarda elde edecekleri müşterilere satabilecekler.

İhracat ve e-ihracat markalarının yurtdışında pazaryeri yönetimi pazar analizi dijital varlık analizi ve kısaca dijital stratejide markalara yardımcı olan kurumsalihracat.com DijitalKA kuruluşudur.

İhracat Yapmayı Düşünenler

İhracat Yapanlar

Pazaryeri Yönetimi

ÜRÜNLERİNİZİ GLOBAL PAZARYERLERİNE TAŞIYIN.

Ürünlerinizi yerel pazaryerlerine eklerken aynı zamanda e-ihracatınızı geliştirmek için global pazaryerlerine de ekleyin. Baştan sona tüm pazaryeri yönetiminizi gerçekleştirelim. Hem yurtiçi hem de global satışlarınızı birlikte arttıralım.

Facebook Export

FACEBOOK EXPORT

Firmanızı sınırların ötesine taşıyın, dünyanın dört bir yanında müşteri edinin. Ürünlerinize en uygun kitleyi belirliyoruz, birden fazla dilde yayınlanan reklamlarla e-ihracatınızı sosyal medyada sınır ötesine taşıyoruz.

Online Satış Sitesi

GÜÇLÜ E-TİCARET SİTESİ, BAŞARILI E-İHRACAT

E-ihracatınızı geliştirmek için yaptığınız reklam ve tanıtım faaliyetlerinin başarılı olması için e-ticaret sitenizin güçlü olması önemlidir.

Theadx Export

TÜM DÜNYANIN İHRACATI ELİNİZİN ALTINDA

Yapay zeka tabanlı ihracat planlama aracı ile tüm dünyanın ihracat verilerini yıl bazında tüm detaylarıyla inceleyin. İhracat için ihtiyacınız olan tüm veriler, adım adım ihracatınızı geliştirirken detaylı piyasa araştırması ve medya planlama yapın.

Data Yönetimi

İHRACATINIZI KENDİ DATALARINIZI KULLANARAK ARTTIRIN.

Yurtdışında satışlarınızı arttırmak için e-ticaret sitenize gelen ziyaretçileri tanıyın ve onlara ihtiyaç duyduklarında doğru ürünü karşılarına çıkarın. Web sitenize gelen ziyaretçileri davranışlarına göre ayrıştırın sonucunda reklamlarınızı  doğru optimize edin.

Medya Planlama

İHRACATINIZI GÜÇLÜ BİR MEDYA İLE GELİŞTİRİN.

Dijital dönüşüme ayak uyduran medya planlamaları hazırlayın. Potansiyel müşterileri hedefleyin ve yeni normalde dijital dönüşümün gücünün farkına varın. Medya planlamasını doğru planlayın.

Projeniz Hakkında Görüşmek İçin
Şimdi Bizi Arayın

0850 480 44 52
PAZARTESİ-CUMARTESİ (09:00-18:00)

Bize Yazın

Sizi ArayalımEvet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.