DİJİTAL PAZARLAMA

Ürün ve hizmetlerinizi doğru ve hızlı duyurun.

Bize Yazın, Biz Size Ulaşalım.Evet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.

DİJİTAL PAZARLAMA

Ürün ve hizmetlerinizi
doğru ve hızlı duyurun.

Bize Yazın, Biz Size Ulaşalım.Evet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.

Performans pazarlama ile, ölçülebilir, sonuç odaklı ve verimli sonuçlar alabileceğiniz reklamlar organize ediyoruz.

Verimlilik, performans pazarlamanın özüdür. Her türlü reklam yayını ve kampanyayı spesifik hedefler doğrultusunda planlıyor ve sonuçları ölçüp, yorumluyor buna göre eylem planı oluşturuyoruz.

DijitalKA Resmi Google Partner Ajansıdır.
Bu durum Google tarafından şu linkte onaylıdır.

google partner

2500 TL
Promosyon Kredisiyle Başlayın!

Yeni Müşterilere Erişerek Hedeflerinize Ulaşın.

Resmi bir Google partner ajansıyla çalışarak Google promosyonlarını kolayca kullanabilirsiniz.

Bizi Arayın

Tanışmamıza Özel;

Avantajlarınız

CRM PROGRAMI

Reklamlarınızın dönüşümlerini kolayca ölçmek ve maksimum verim almak için CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) programını, reklam kampanyanız boyunca ücretsiz kullanacaksınız. 

REKLAM TASARIMLARI

Tecrübeli ve işinde uzman grafikerlerimiz ve reklam uzmanımız birlikte çalışarak reklamlarınızdan maksimum verim almak için video ve görsel çalışmalarını kampanya süresince ek ücret olmadan hazırlamaktadır.

REKLAM UZMANLARI

İnternet reklamları konusunda milyonlarca lira yöneten, alanında uzman bir ekip tarafından bütçenizi maksimum verimlilikte kullanacaksınız.

İZLEME EKRANI

Google ADS ve Sosyal medya reklamlarını gerçek panelden izleyebilir, bütçenizin hangi arama terimlerinde hangi platformlarda gösterim yaptığını kolayca izleyebilirsiniz.

Performans Pazarlama

Veriye dayalı, ölçülebilir, sonuç odaklı ve verimli sonuçlar alabileceğiniz reklamlar organize ediyoruz.

Programatik

Markanız için en güncel teknoloji ve avantajlı fiyatlarla programatik reklam stratejisi gerçekleştiriyoruz.

Sektörel Dijital Pazarlama

Bizce, her sektör kendi özelinde dijital pazarlama faaliyetinde bulunmalıdır. DijitalKA olarak her sektöre özel çalışmalar ve faaliyetlerde bulunur, tecrübelerimizi sektörlere göre konumlandırırız.

 • E-Ticarette Dijital Pazarlama

 • Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama

 • Eğitim Sektöründe Dijital Pazarlama

 • Sağlık Sektöründe Dijital Pazarlama

 • İmalat Sektöründe Dijital Pazarlama

 • Emlak Sektöründe Dijital Pazarlama

 • Sağlık Sektöründe Dijital Pazarlama

 • İmalat Sektöründe Dijital Pazarlama

 • Emlak Sektöründe Dijital Pazarlama

 • Yiyecek İçecek Sektöründe Dijital Pazarlama
 • Konaklama Sektöründe Dijital Pazarlama

 • Hizmet Sektöründe Dijital Pazarlama

Bizi Arayın

Sosyal Medya Reklam Hizmeti

İşinize Uygun En Doğru Mecrayı Kullanın

Sosyal medya ister işletmeden tüketiciye, ister işletmeden işletmeye, ister ürün veyahut hizmet satıyor olun sosyal medyada ürün veya hizmetiniz için doğru mecrayı kullanıyor ve maksimum verimli reklamlar planlıyoruz.

Teklif İste

Google Reklamları

Bulunabilir Olun!

Günümüzde her ne arıyorsak arayalım, her neyi merak ediyorsak edelim bunun cevabını sorduğumuz bir arama motoru var. Google üzerinden sadece İstanbul’da her ay 10.000 fazla defa ” su tesisatçısı ” araması yapılmaktadır. Siz de ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize görünür olmak için DijitalKA tecrübesine güvenin.

Teklif İste

PPC Reklam Danışmanlık Hizmeti

Tıklama Başına Reklamlarda Maksimum Verim

PPC reklam danışmanlık hizmetimiz ile, derin iş analizi, google, bing ve youtube reklamları ile stratejik teklif yönetimi, reklam metni yazılımı ve testi, anahtar kelime hedefleme, aylık raporlama, kişiselleştirme başlıklarında hizmet alabilirsiniz.

Teklif İste

Yeniden Hedefleme Reklam Hizmeti

Müşterilerinizi Getri Getirelim

Gelirinizi en üst düzeye çıkaran yeniden pazarlama, alışveriş sepetini terk eden kullanıcılar için sınırlı süreli indirimler, etkinlik tanıtımları, alışveriş yapanlar için sadakat yönetimi gibi başlıklarda maksimum reklam verimi sağlıyoruz.

Teklif İste

Profesyonel PPC Reklam Yönetim

PPC Reklamlarında Maksimum Verim

Deneyimli ve yetenekli ekibimizle güncel teknolojileri kullanarak başarılı sonuçlar alırız. Sonuçları şeffaf memnuniyete odaklı reklam yönetimi hizmeti sunmaktayız.

Teklif İste

Facebook Reklam Hizmeti

En Büyük ve En Aktif Sosyal Ağlara Erişin

Meta’nın eski adıyla Facebook’ta reklam verirken DijitalKA tecrübesiyle, Meta’nın reklam uzmanlarından tavsiyeler, rekabetçi stratejiler, rakip bilgileri, stratejilerinizi geliştirmek için raporlamalar, ve makine öğrenimi teknolojisine erişirsiniz.

Teklif İste

Instagram Reklam Hizmeti

Kalabalıkta Fark Edilin

Dünyanın en aktif kullanılan ve itibar edilen sosyal medya platformu Instagram’da kullanıcıların dikkatini çekiyor, dönüşüm reklamlarıyla mağaza ziyaretlerinizi ve e-ticaret satışlarınızı arttırıyoruz.

Teklif İste

e-Posta Pazarlama

Yeni Nesil e-Posta Pazarlama

E-posta pazarlama günümüzde hala en etkili pazarlama yöntemlerinden biridir.  E-posta template hazırlama, özel tasarım hizmeti, segment edilen müşterilere eposta pazarlama, adres bulucu, sektörel eposta pazaralama ve eposta analizi başlıklarında hizmet veriyoruz.

Teklif İste

Youtube Reklam Hizmeti

Aktif Kullanıcı Tabanında

Video içeriğinizi öne çıkarmak, trafik çekmek, doğrudan alakalı potansiyel müşterilere ulaşmak için youtube reklam hizmetimizden faydalanın.

e-Pazaryeri PPC Reklam Hizmeti

e-Ticaret Satışlarınızı Arttırın

Satış, gelir ve pazar hakimiyetinizi arttıran reklam satış maliyetinizi azaltan, özel veri odaklı hizmet sunuyoruz. Anahtar kelime araştırması, kampanya yönetimi, rekabet analizi, abone ol, kupon ve tanıtım yönetimi ve özel ppc stratejileri ile satışlarınızı arttırıyoruz.

Teklif İste

Funnel Kurulumu

Farkındalıkla Başlayıp Satışa Sürükleyin

Funnel pazarlama son yılların en trend pazarlama stratejilerinden biridir. Kelime anlamı huni olan bu sistemde , temelde, web sitenize gelen kullanıcın dikkatini dağıtmadan onu istenilen hedefe sürüklemektir. Funnel stratejinizi kusursuz planlıyor ve sistem kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Teklif İste

Linkedin Reklam Hizmeti

Profesyonelleri Hedefleyin

Linkedin ile şirket bilgileri, demografi, meslek gibi kitlelerei en doğru şekilde hedefleyebilirsiniz. DijitalKA olarak Linkedin reklamlarıyla ile potansiyel iş ortaklarınıza erişmenizi sağlıyoruz.

Teklif İste

Twitter Reklam Hizmeti

Kullanıcı Tabanlı Reklamcılık

Farkındalık oluşturmak, etkileşim arttırmak, trafik çekmek, uygulama yükletmek, takipçi toplamak, video görüntülemek gibi hedefleriniz için twitter reklam hizmetimizden faydalanın.

Teklif İste

PR Hizmetleri

Webde Görünür Olun

Şirketiniz, ürününüz, hizmetiniz, web siteniz, ya da kendiniz için pr hizmetimize başvurun. Tercihinize göre size en uygun sektörel yayın organlarından tanıtım yazınızı hazırlıyor, haberleri planlıyoruz.

Teklif İste

Projeniz Hakkında Görüşmek İçin
Şimdi Bizi Arayın

0850 480 44 52
PAZARTESİ-CUMARTESİ (09:00-18:00)

Bize Yazın

Sizi ArayalımEvet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.