Instagram REKLAMLARI

AKILLI HEDEFLEME SEÇENEKLERİYLE EN DOĞRU TÜKETİCİYE Ulaşın

Instagram, 300 milyondan fazla bir topluluğu ile dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri haline gelmiştir. Bu gelişme ile işletmeler, yaratıcı ve yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle haberlerini paylaşabilmektedir.

DijitalKA olarak, 2015 yılından beri sürdürdüğümüz Google Ads ve Facebook Reklam çalışmalarına, bu yeni ve güçlü platformu da ekleyerek müşterilerimize daha geniş ve doğru kitlelere reklam verme olanağı sunuyoruz.

Instagram, Facebook Reklamları ile oldukça benzer bir çalışma imkanı sunmaktadır ve pazarlama, marka bilinirliği artırma ve yüksek geri dönüş oranı konularında reklamverenlere faydalı olacağına inanılmaktadır. Instagram kullanıcılarının ilgi alanlarına göre reklamverenler, mesajlarını daha etkili olarak aktarabilir ve kitlelerine daha kolay ulaşabilirler. Bunun yanında, reklamverenler artık medyalarını yeni formatlarda paylaşma imkanına sahiptirler.

Paket Satın Al

Reklam Türleri

Instagram reklamları, farklı ölçeklerdeki işletmelerin kullanımına açıktır ve çeşitli reklam formatları sunar. Bunlar arasında peyzaj fotoğraflar ve videolar, 60 saniyeye kadar uzanan videolar, hızlı bir şekilde geniş kitlelere ulaşmak için kullanılabilecek Marquee, Facebook ile yapılan çapraz kampanyalar gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu şekilde reklamverenler, işletmelerine uygun en iyi reklam formatını seçerek potansiyel müşterilerine en uygun şekilde ulaşabilirler