GOOGLE REKLAMLARI

GOOGLE VE YANDEX'DE MÜŞTERİLERİNİZİN SİZİ BULMASINI SAĞLAYIN

İşletme bilgilerinizi Google ve Yandex Haritalar'da yer alacak şekilde düzenleyerek, müşterilerinizin size ulaşması ve işletmenizi daha kolay bulmaları için faydalı bir adım atabilirsiniz. Bu sayede, işletmenizin adresi, telefon numarası, çalışma saatleri ve hatta fotoğrafları gibi bilgiler, Google ve Yandex kullanıcıları tarafından görüntülenebilir hale gelir. İlgili harita sayfasında işletmeniz hakkında yorumlar ve derecelendirmeler de yer alabilir. Bu özellikler, müşterilerinizin size kolayca ulaşmalarını ve işletmenizin online görünürlüğünü arttırmalarını sağlayarak, potansiyel müşterilerinizin sayısını arttırabilir.

Google/Yandex harita kaydı ücretsiz değildir. Kurumsal firmalar için tek seferlik 295TL+KDV hizmet bedeli karşılığında yapılmaktadır.

Satın Al

Dönüşümleri Arttırın

Google ve Yandex harita kaydı sayesinde, müşterileriniz telefon ve navigasyon cihazları ile size kolayca ulaşabilirler. Haritalarda yer aldığınız için kullanıcılar doğrudan yön tarifi alabilir, sizi arayabilir veya web sitenize yönlenebilir. Bu da işletmeniz için daha fazla görünürlük ve kolay ulaşılabilirlik sağlar.

Hatalı Bilgileri Düzeltin

Google ve Yandex haritalarda, işletme bilgilerinizde yer alan adres, telefon numarası, web site ve konum gibi bilgilerin yanlış veya eksik olması mümkündür. Bu nedenle, bu bilgileri düzenleyerek doğru ve güncel tutmanız gerekmektedir. Bu sayede potansiyel müşterileriniz size daha kolay ulaşabilir ve işletmenizin bulunmasını sağlayabilirsiniz.