Linkedin REKLAMLARI

LINKEDIN REKLAMLARIYLA PROFESYONEL BİR HEDEF KİTLEYE Ulaşın

LinkedIn, dünya genelinde 200'den fazla ülkede 259 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan ve Türkiye'de de popüler hale gelen bir "iş" sosyal ağıdır. LinkedIn, Türkçe sürümünü 2013 yılında piyasaya sürmüş ve reklamcılık programına başladığını açıklamıştır.

DijitalKA, 2007 yılından beri binlerce işletmeye Google Ads ve Facebook reklamları konusunda hizmet vermektedir. Şimdi, ürün yelpazelerine LinkedIn reklamlarını da eklemişlerdir. LinkedIn reklamları, tıklama başına maliyet ve reklamveren açık artırmalarına dayanan, Facebook reklamlarına oldukça benzer bir sistemdir. Ancak, LinkedIn reklamları, değerli bir kitleye sahip olduğu için Google ve Facebook'a göre daha pahalı bir mecra olarak bilinir.

Paket Satın Al

REKLAMLARIM NEREDE GÖSTERİLECEK?

Reklamlarınız Linkedin.com’da Anasayfa, Profil sayfası, Grup sayfaları, Gelen Kutusu, Arama Sonuç Sayfası gibi alanlarda gösterilir.

REKLAMLARIMI KİMLER GÖRECEK?

Reklamlarınız hedef kitlenize uygun LinkedIn üyelerine gösterilir. Bir ilanın hedefini belirlemek, reklamınızı görüntülemeye uygun üyelerin kapsamını daraltmak anlamına gelir. Hedefleme seçenekleriniz şunları kapsar: İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş, Cinsiyet, Kıdem.

LINKEDIN REKLAMLARINDAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Formu doldurmanız durumunda LinkedIn reklamları için size bir ekip arkadaşımız ulaşacak, bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.