İşimiz Tecrübemiz

Dijital merkezli kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulan ASCAN A.Ş 2010’lu yılların başından bu günlere dek iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak onlarla güçlü bağlar kurmak, müşterilerine firma veya marka değeri katan inovatif çözümler ile kaliteli, profesyonel dijital çözümeler sunmaktadır. Profesyonel iş planlarımıza, teknik ve tasarım becerilerimize güvenerek, yıllardır kalifiye çözüm arayan müşterilerimizle çalışmaktayız. İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile sonuca odaklanır, en iyi ve ideal şekilde işimizi sonuçlandırırız. Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini, modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve adımızın bir nişanesi olarak kreatif bir şekilde dijitale taşımak ve tutunmalarını sağlamak sorumluluğu bilincindeyiz.

Sorumluluklarımız

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini, modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve adımızın bir nişanesi olarak kreatif bir şekilde dijitale taşımak ve tutunmalarını sağlamak sorumluluğu bilincindeyiz.

Kuvvetli Yönlerimiz

DijitalKA 2010 yılından bu yana yüzlerce firmaya web sitesi teslim ederken, yaklaşık bir o kadar da irili ufaklı kobi, girişimci ve firmaya e-ticaret yazılımı teslim etmiştir.

Kendi geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemi (CMS) sayesinde müşterilerimizin rakipleri önünde arama motorlarında öne çıkmalarını ve diğer hazır kalıp sistemlerden hep bir adım önde olmalarını sağlamaktayız.

Müşteri bağımlılığının sadece kaliteli hizmet ile sağlanabileceği bilincindeyiz ve bu yönde hareket etmekteyiz.

Ticaretteki güncel gelişmeleri takip ederek müşterilerimizle birlikte sektörde öncü firma olmanın sorumluluğuyla hareket ediyoruz.