DESTEK
BLOG
Anaokulu Dijital Pazarlama2022-06-23T17:23:52+03:00

ANA OKULLARI ÖZEL
DİJİTAL PAZARLAMA

Bize Yazın, Biz Size Ulaşalım.Evet, telefon ile beni arayıp bilgilendirmenizi onaylıyorum.

Eğitim sektörüne özel dijital pazarlama stratejilerinden genel olarak bahsetmek gerekirse, hedef kitleyi doğru belirlemek, güncel bir web sitesi, seo optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, online reklamlar, içerik üretimi, dijital itibar yönetimi ana başlıklarında sıralayabiliriz.

DijitalKA olarak okul öncesi eğitim kurumlarına özel geliştirdiğimiz dijital pazarlama taktikleri ve stratejileri sayesinde kontenjanlarınızı doldurmanıza olanak sağlıyoruz.

Tanışmamıza Özel;

Avantajlarınız

CRM PROGRAMI

Reklamlarınızın dönüşümlerini kolayca ölçmek ve maksimum verim almak için 768 TL değerindeki CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) programını, reklam kampanyanız boyunca ücretsiz kullanacaksınız. 

REKLAM TASARIMLARI

Tecrübeli ve işinde uzman grafikerlerimiz ve reklam uzmanımız birlikte çalışarak reklamlarınızdan maksimum verim almak için video ve görsel çalışmalarını kampanya süresince ücretsiz hazırlamaktadır.

REKLAM UZMANLARI

İnternet reklamları konusunda milyonlarca lira yöneten, alanında uzman bir ekip tarafından bütçenizi maksimum verimlilikte kullanacaksınız.

İZLEME EKRANI

Google ADS ve Sosyal medya reklamlarını gerçek panelden izleyebilir, bütçenizin hangi arama terimlerinde hangi platformlarda gösterim yaptığını kolayca izleyebilirsiniz.

Reklamlar için ne kadar bütçem olmalı?2022-06-23T13:43:10+03:00

Google ve sosyal medyada yayınlayacağınız reklamlar için bütçeniz istediğiniz herhangi bir rakam olabilir.  Bu rakam genelde günlük olarak belirlenir.

Verdiğim reklamlardan dönüş alabilir miyim?2022-06-23T13:43:45+03:00

Google, reklamları TV veya radyo gibi ölçülmesi zor mecra değildir. Google’a “anaokulu tavsiyesi”, “… mahallesine yakın anaokulları” gibi aramalar yapan kullanıcılar potansiyel müşterilerinizdir. Ayrıca Google, TV ve radyo reklamları  gibi görüntüleme başına değil yalnızca tıklama başına ücret alır.

Sonuçta verdiğiniz reklamlardan müşteri dönüşleri ve sonuçları alırsınız.

Neden sizinle çalışmalıyım? Reklamlarda işletmeme faydanız ne olacak ?2022-06-23T13:41:03+03:00

DijitalKA olarak her yıl 10 milyon TL üzerinde reklam bütçesi yönetiyoruz ve çalıştığımız tüm şirket, işletme ve kurumlar bizimle sürekli çalışmaktadır. Reklam için kullandığınız her kuruşun değerini bilir, dijital reklamlardan maksimum verim elde ederiz. Sıradan bir reklam veren 1000 tl bütçeyi bir kaç saat içinde tamamen tüketip hiç dönüşüm alamayabilir. Fakat DijitalKA reklam uzmanları reklamlardan nasıl verim alacağınızı net bir şekilde bilir.
Aslında bilmeniz gereken tam olarak şudur: Dijital pazarlama Instagramda bir gönderiyi öne çıkarmak değildir.
Konuyla ilgili şu sunumu dikkatlice incelemeniz işletmenizin reklamlardan maksimum verim alması ve büyümesi için atacağınız önemli bir adım olacaktır.
Anaokulu Dijital Pazarlama >

Reklamlar için web sitesine ihtiyacım var mı ?2022-06-23T13:40:42+03:00

Reklamlarınızdan maksimum verim elde etmek için web sitesine ihtiyacınız var.
Bu sitede öğretmenlerinizi, binayı, oyun alanlarını, eğitim vizyonunu gibi kurumsal bilgilerinizin bulunması, reklama harcadığınız her kuruşun dönüşünü almanızı sağlar.

Çalışmaya başladığımızda reklam görsel ve videolarını kim hazırlayacak ?2022-06-23T13:42:46+03:00

Dijital pazarlama tam kapsamlı değerlendirilmesi gerekir. Bir reklam çıkarken; yönlendirilen sayfa, görsel, video, harekete geçirici mesaj gibi tüm etkenleri bir çerçevede değerlendiririz.
Bu sebeple reklam için görselleriniz hazırsa uygun mu diye kontrol eder, değilse ajans olarak biz hazırlarız.

Amacımız reklamlarınızdan maksimum verim elde etmeniz ve uzun yıllar birlikte çalışmamızdır.

Bizi Arayın

Şimdi projeniz hakkında görüşmek için bizi arayın.

Başlık

Go to Top